Viac informácií k tejto téme

Keď do života vstúpi rakovina


Skutočné príbehy, inšpirácie a hodnotné rady pre pacientov a ich blízkych, ako čo najlepšie zvládnuť toto náročné životné obdobie

"Lekári intenzívne liečia telo, ale na pacientovu dušu sa akosi zabúda. Pritom každý pacient hľadá spôsob, ako sa tejto chorobe postaviť, ako ju zvládnuť, ako ju prežiť. A nie vždy má okolo seba ľudí, ktorí mu v tom dokážu pomôcť."

"Pozitívne myslenie a nádej vo vyliečenie sú dôležité, ale keď je človeku ťažko, ako sa dajú dosiahnuť? Aj na to hľadáme v tejto knihe odpovede."

Keď do života vstúpi rakovina je kniha určená všetkým, ktorých táto choroba zasiahla. Na 252 stranách ponúka hodnotné rady a odporúčania ako zvládnuť náročnú etapu života nielen pacientom, ale aj ich rodinným príslušníkom a všetkým, ktorí sa snažia pomôcť. V rámci jednotlivých kapitol, ktoré sa dotýkajú väčšiny psychických problémov spojených s onkologickým ochorením, nájdete aj skutočné príbehy ľudí, ktorí sa s rakovinou stretli či už ako pacienti, alebo ich blízki. Ich úprimné výpovede sú svedectvom toho, ako sa dá žiť a prežiť s touto chorobou.